Proč spolupracovat s námi?

Společnost SmarTech Solutions Vám pomůže celý proces kompletně zrealizovat, od A (auditu) až po Z (závěrečné podání).

3 důvody, proč zvolit SmarTech Solutions

  1. Problematiku chápeme komplexně, máme odborníky na techniku i finance. Naši techničtí konzultanti umějí přesně rozpoznat uplatnitelné projekty a náklady spojené s výzkumem a vývojem.
  2. Vytvoříme profesionální dokumentaci v souladu s legislativou. Vypracujeme potřebnou technickou dokumentaci společně s evidencí nákladů na VaV.
  3. Za správnost realizace ručíme svou odborností, pojištěním a také svou odměnou.

Co znamená spolupracovat se SmarTech Solutions

Zajistíme celý proces od A do Z – ikona

Zajistíme celý proces od A do Z. Máme vyvinutou vlastní metodiku hodnocení nákladů na výzkum a vývoj. Provedeme technický audit, zpracujeme dokumentaci, obhájíme uplatnitelnost před FÚ.

Odbornost – ikona

Celý tento proces je spojen s rizikem dodržení veškerých předpisů, a také je časově náročný. Proto je vhodné přenechat tuto zátěž odborníkům.

Poskytujeme garanci – ikona

Dokážeme identifikovat technicky náročné projekty VaV. Garanci poskytujeme na základě odbornosti a vlastních zkušeností. Za práci ručíme svou odměnou a také pojištěním.

Menší i velké společnosti – ikona

Mezi našimi klienty naleznete jak menší společnosti, tak velké firmy.

Školíme a spolupracujeme s odbornou veřejností – ikona

Spolupracujeme také s odbornou veřejností, s Generálním finančním ředitelstvím a pořádáme vzdělávací semináře na téma odčitatelná položka na výzkum a vývoj.

Ocenění Inovace roku 2014 – ikona

Získali jsme ocenění Inovace roku 2014 za “Systém auditu pro zhodnocení výzkumu a vývoje českých podniků”.

 

 

Aero VODOCHODY – logo

"Jedná se o technicky náročné projekty leteckého průmyslu, ve kterých se konzultant bez problému zorientoval. Jsme rádi, že tento audit proběhl prakticky "na klíč" a naše spolupráce byla efektivní."

Ing. Michal Flídr
finanční ředitel

Hydroma – logo

"Se spoluprací jsme byli spokojeni především díky technické úrovni a dobrému přístupu konzultanta, který vedl audit na výzkum a vývoj."

Ing. Richard Fojtík
jednatel společnosti

CROSS Zlín – logo

"Potvrzujeme naši dobrou zkušenost s konzultanty společnosti SmarTech Solutions, kteří prokázali své schopnosti při technickém auditu našich vývojových aktivit. Po technické stránce pochopili naši problematiku velice rychle a jsme rádi, že příliš nezatěžovali náš vývojový tým."

Ing. Tomáš Juřík
předseda představenstva

Signal Mont – logo

"Společnost SmarTech Solutions, s.r.o. zpracovala společnosti Signal Mont audit na výzkum a vývoj. Konzultant se dokázal rychle zorientovat a pochopit specifickou technickou problematiku v oblasti, kterou se zabýváme."

Milan Šveřepa
ředitel společnosti

Podívejte se, co o nás říkají i další klienti »

 

Pojďme zjistit, zda může Vaše firma ušetřit na daních díky odčitatelné položce na výzkum a vývoj

 

Kam dál?

Jak postupujeme aneb 5 kroků k úspoře »

Na webu nám pomáhají soubory cookies, zejména k analýze návštěvnosti. Procházením webu dáváte souhlas s jejich používáním.