Technický konzultant (junior) - automotive a strojárstvo

18.10.2016

Hľadáme posilu do našej pohodovej party technických konzultantov so zameraním na automobilový a strojársky priemysel.

Pomáhame so spracovaním dokumentácie  inovatívnych projektov pre uplatnenie finančnej podpory výskumu a vývoja. Pôsobíme v Čechách a na Slovensku.

Pracovná náplň:

  • Technická analýza projektov výskumu a vývoja vo vývojovo-výrobných spoločnostiach.
  • Tvorba technických popisov k projektom výskumu a vývoja v slovenskom jazyku.
  • Analýza nákladov na projekty výskumu a vývoja.

Čo ponúkame?

  • Skutočne podstatné rozšírenie rozhľadu naprieč technológiami v ČR a SR.
  • Spolupráca so špičkovými vývojármi našich klientov.
  • Rozvoj osobných schopností = projektové riadenie, komunikácia, písomný prejav.
  • Zaškolenie do unikátnej problematiky.
  • Pružná pracovná doba.
  • Služobný telefón a PC.
  • Príjemné pracovisko v Zlíne alebo z pohodlia domova.

Aké sú požiadavky na pracovnú pozíciu?

  • Znalosť výrobných procesov automobilového a strojárskeho priemyslu.
  • Dobré komunikačné schopnosti.
  • Dobrý písomný prejav v slovenskom jazyku.
  • Nadšenie z nových technológií a inovácií.
  • Zodpovednosť a samostatnosť pri práci.
  • Plnenie stanovených termínov.
  • Znalosť práce s MS Word a MS Excel.
  • Vodičské oprávnenie skupiny B.

Typ pracovného pomeru a odmena:

  • Skrátený pracovný pomer alebo trvalý pracovný pomer.
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie, podľa preukázaných schopností.
  • Vhodné pre študentov, absolventov aj pre skúsených odborníkov.

V prípade záujmu prosím pošlite životopis na gondar@smartech.cz alebo kontaktujte na +421 608 621 137.

Pracovisko SmarTech Solutions v Zlíne Pracovisko SmarTech Solutions v Zlíne Pracovisko SmarTech Solutions v Zlíne