Všechny reference

4 roky
spolupráce
Středočeský kraj Letecký a kosmický průmysl
Firma SmarTech Solutions, s.r.o. zpracovala pro společnost AERO Vodochody AEROSPACE, a. s. audit na výzkum a vývoj.
Jedná se o technicky náročné projekty leteckého průmyslu, ve kterých se konzultant bez problému zorientoval. Jsme rádi, že tento audit proběhl prakticky "na klíč" a naše spolupráce byla efektivní. Oceňujeme tak odborné a lidské kvality konzultanta.
Z úrovně naší spolupráce bylo zřejmé, že má firma SmarTech zkušenosti i s většími společnostmi, proto mohu firmu SmarTech Solutions doporučit jako dobrého partnera.

Ing. Michal Flídr
finanční ředitel
15.11.2014

Hlavní město Praha Generální finanční ředitelství
V listopadu letošního roku Vaše společnost zajistila pro metodiky Generálního finančního ředitelství přednášku na téma “Výzkum a vývoj v praxi”. Tato přednáška měla u posluchačů velmi kladnou odezvu a nepochybně byla přínosem pro jejich práci. Proto bych Vám rád poděkoval za Vaše přispění do profesního vzdělávání pracovníků daňové správy.
Pokud nastane další příležitost, uvítalo by Generální finanční ředitelství případnou další obdobnou spolupráci s Vaší společností.

Ing. Otakar Sladkovský
ředitel sekce metodiky a výkonu daní

5 let
spolupráce
Zlínský kraj Automobilový průmysl
Potvrzujeme naši dobrou zkušenost s konzultanty společnosti SmarTech Solutions, kteří prokázali své schopnosti při technickém auditu našich vývojových aktivit. Po technické stránce pochopili naši problematiku velice rychle a jsme rádi, že příliš nezatěžovali náš vývojový tým. Bylo vidět, že mají zpracovanou funkční metodiku své práce a dodali nám kvalitní výstupy. Přestože máme důkladné kontroly ze strany finančního úřadu, tak k našemu překvapení, proběhlo uplatnění nákladů na VaV hladce. Spolupráci se společností SmarTech Solutions můžeme doporučit.

Ing. Tomáš Juřík
předseda představenstva
14.2.2014

6 let
spolupráce
Zlínský kraj Strojírenství
Pečlivost technického konzultanta společnosti SmarTech Solutions s.r.o., nás mile překvapila. Velmi rychle se dokázal zorientovat napříč naší různorodou strojírenskou výrobou a identifikoval uplatnitelné projekty. Dodané výstupy, stejně jako komunikace, byly na profesionální úrovni. To je rozhodně spolupráce, kterou bychom doporučili.

lng. Vladislav Ondrůšek
člen představenstva, finanční ředitel

6 let
spolupráce
Zlínský kraj Plastikářský a gumárenský průmysl
Společnost SmarTech Solutions s.r.o. nám kvalifikovaně a jednoznačně identifikovala uplatnitelné projekty výzkumu a vývoje dle platné právní úpravy. Následně byl s velkou odbornou úrovní zpracován výstup za všechny uplatnitelné projekty, který slouží jako podklad pro zpracování Přiznání k dani z příjmu a přinesl naší firmě nezanedbatelnou finanční úsporu. Po celou dobu spolupráce technický konzultant prokazoval vysokou úroveň znalostí dané problematiky a práce na projektech probíhala ve velmi přátelské atmosféře.

lng. Lubomír Miček
finanční ředitel
1.8.2013

5 let
spolupráce
Olomoucký kraj Elektrotechnika
Než jsme se rozhodli pro vědecko-výzkumný audit, ani jsme netušili, kolik z naší zdánlivé rutinní činnosti souvisí s výzkumem a vývojem. Technický konzultant společnosti SmarTech Solutions, s.r.o. dokázal naši činnost důkladně zanalyzovat a pomohl nám k výrazným úsporám. Všechny svoje kroky jako garant projektu navíc pečlivě a srozumitelně vysvětloval. Spolupráci s firmou SmarTech Solutions, s.r.o. můžeme jenom doporučit.

Ing. Petr Koubek
jednatel společnosti

Na webu nám pomáhají soubory cookies, zejména k analýze návštěvnosti. Procházením webu dáváte souhlas s jejich používáním.