Technický R&D konzultant – Zlín

10.9.2018

Hledáme do zlínského týmu nového kolegu na pozici technického konzultanta. Jsme zaběhnutá česká firma, která pomáhá společnostem uplatňovat odpočet na výzkum a vývoj.

Pokud máš vzdělání technického směru, zajímají tě nové technologie, dokážeš samostatně pracovat a hledáš práci, která dává smysl, tak hledáme právě tebe. Ozvi se na palicka@smartech.cz nebo 777 906 054.

Pracovní náplň

  • Analýza výzkumných a vývojových aktivit u našich klientů formou technického auditu
  • Zpracování technické  dokumentace projektů výzkumu a vývoje
  • Identifikace nákladů vynaložených na výzkumné a vývojové projekty

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Každodenní kontakt s novými technologiemi a inovacemi
  • Příjemné pracovní prostředí s pružnou pracovní dobou
  • Finanční ohodnocení v závislosti na schopnostech
  • Možnost realizace vlastních podnikatelských i sociálních projektů
  • Benefity dle domluvy (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, notebook, telefon)

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Komunikativního člověka  s dobrým vystupováním
  • Spolehlivou osobnost schopnou převzít zodpovědnost za svou práci
  • Týmového hráče
  • Znalost MS Office
  • Řidičské oprávnění skupiny B