SmarTech přednášel o podpoře výzkumu a vývoje v praxi

3.6.2013

Seminář zaměřený na objasnění odčitatelné položky na výzkum a vývoj.

Ve čtvrtek 23. 5. 2013, ve 13:00 se uskutečnila přednáška na téma Nepřímá podpora VaV v praxi. Vystoupil zde náš technický konzultant a jednatel společnosti SmarTech Solutions, Ing. Miroslav Palička.

Organizace probíhala ve spolupráci s Univerzitním Institutem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který poskytl i prostory pro tuto událost.

Seminář byl zaměřen na objasnění odčitatelné položky na výzkum a vývoj. Účastníci se dozvěděli, jak uplatňování této podpory probíhá a kdo má na podporu výzkumu a vývoje nárok. Byly prezentovány některé uplatnitelné činnosti, které byly doplněné o příklady z praxe. Závěrem byla zahájena diskuze, na které pan Palička odpověděl na konkrétní otázky účastníků.

Těší nás, že se odborný seminář potkává se zájmem u firem a daňových kanceláří. Jsme připraveni v tomto trendu pokračovat a podporovat tak činnosti směřující k rozvoji průmyslu v České republice.

Na webu nám pomáhají soubory cookies, zejména k analýze návštěvnosti. Procházením webu dáváte souhlas s jejich používáním.