VaV a Průmysl 4.0 #1: Krátce o tématu

1.12.2016

V následujících článcích si více přiblížíme tématiku zaměřenou na Průmysl 4.0, Internet věcí a SMART oblasti ve spojení s výzkumem a vývojem. Průmysl 4.0, nebo také 4. průmyslová revoluce, začíná zasahovat do všech oblastí života, průmyslové výroby i do médií. Je s tím spojen velký potenciál výzkumu a vývoje. Vývojové činnosti se mohou týkat technologických procesů, prvků automatizace či robotizace, atd.

Navštívili jsme Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

4.11.2016

Navštívili jsme Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který se konal ve dnech 3. 10. až 7. 10. 2016, abychom nahlédli do světa nejnovějších technologií a trendů v oblasti výzkumu a vývoje.

Hľadáme posily do SmarTechu

18.10.2016

Radi by sme informovali o možnosti pracovných príležitostí v SmarTechu. Hľadáme nových kolegov do našej pohodovej partie.

Platená pracovná stáž: Technický konzultant (junior)

6.4.2016

Spoločnosť SmarTech Solutions pomáha so spracovaním projektov výskumu a vývoja pre uplatnenie finančnej podpory v Čechách i na Slovensku. Teraz hľadáme posilu do našej pohodovej Zlínskej party technických konzultantov so zameraním na automobilový, plastikársky a chemický priemysel.

Zlínský SmarTým se přestěhoval a někteří si tak připomenou studentská léta

7.1.2016

Je to trochu jako návrat ztracených synů. Zlínská pobočka se přestěhovala z Vědeckotechnického parku ICT do vedlejší budovy, která slouží Fakultě aplikované informatiky UTB ve Zlíně. A někteří z našich technických konzultantů zde získávali odborné znalosti, než si je SmarTech vzal pod svá křídla. Vracejí se tedy na místo činu, aby v krásné moderní budově pokračovali ve své práci obklopeni budoucími technickými talenty.

Na webu nám pomáhají soubory cookies, zejména k analýze návštěvnosti. Procházením webu dáváte souhlas s jejich používáním.